D'Addario BW024 Bronzos Žaizdos Akustinė Gitara Vienos Eilutės, .024

D'Addario BW024 Bronzos Žaizdos Akustinė Gitara Vienos Eilutės, .024

m78

Nauja

Yra sandėlyje

€1.64
Vnt.

Žymos: vienos eilutės, gitara vieno, vienos gitaros stygos, Pigūs vienos eilutės, Aukštos Kokybės gitara vieno, Kinijos bendroji gitaros stygos Tiekėjų.

Produkto Aprašymas

80/20 Bronzos Akustinės Gitaros Stygos yra kartais vadinama Žalvario stygos. 80/20 Bronzos stygos yra žinomas dėl savo trapumą šviesus tonas, ir yra populiarus, ir su scenos ir studijoje specialistai. Gamintojas

BW024 yra .024 gabaritas bronzos žaizdos akustine gitara styginiai. Puikus, kaip pakeisti eilutę arba kurti pasirinktinius rinkinių. Dalis D'Addario 80/20 Bronzos Žaizdos string serija.

80/20 Bronzos, dažnai vadinama žalvario, yra originalus akustinių string lydinio pasirinktą John D'Addario Sr. ir John D'Angelico 1930. 80/20 Bronzos stygos yra populiari įrašymo dėl jų trapumą, giliai ir projektavimas tonas ir apeliacijos daugelis tradicionalistų ir derliaus entuziastai, jų istorinę reikšmę. Visi D'Addario akustines stygos yra žaizda ant hexagonally formos, didelis anglies plieno šerdimi, todėl ilgalaikis, šviesus skambėti tonas su puikia intonacija.

D'Addario, didžiausias pasaulyje gamintojas muzikos instrumentų stygos, yra žinomas kaip Žaidėjų Pasirinkimas reputaciją neprilygstamą kokybę ir nuoseklumą. D'Addario inovacijų pakuotės sumažina atliekų ir suteikia apsaugą nuo korozijos. Visi D'Addario stygos gaminamos U. S. A., naudojant patentuotą, skaitmeniniu būdu kontroliuojama, state-of-the-art mašinos neprilygstamą našumą, nustatyti po rinkinys.

Visi mūsų D'addario Stygos yra 100% autentiškas. Kiekvienas rinkinys D'addario stygos ateiti unikalų kodą galite patikrinti, ar tai yra tikras ar padirbtas D'addario Žaisti Nekilnojamojo tinklalapį. Logika už tai, jei unikalų kodą buvo tikrinami PlayReal sistema, daug metu, jis yra suklastotas.

Mes rekomenduojame jums patikrinti jį. Med-turizmas.lt neleis man rašyti nuorodą, bet jūs galite lengvai rasti tai "google".

Jei jūs vis dar turite klausimu, galite susisiekti su D'addario playreal [at] daddario.com

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai