Dream Catcher Dekoro Indijos Freather Namų Puošybai

Dream Catcher Dekoro Indijos Freather Namų Puošybai

m8166

Nauja

Yra sandėlyje

€4.94 €4.44
Vnt.

Žymos: apdailos indijos, dekoratyvinis dekoratyvinis, dekoratyvinis namų dekoro, Pigūs apdailos indijos, Aukštos Kokybės dekoratyvinis dekoratyvinis, Kinijos dekoratyvinis namų dekoro Tiekėjų.

Medžiaga:Plunksnos,Medienos granules ir pan.

Žiedo Skersmuo:11cm

Violetinė:

Mėlyna:

Raudona:

Lengends iš dreamcatcher :

Svajonė žiūrovais, kilęs iš šiaurės Amerikos gentys vadinamas Ojibwe. Ji yra viena iš populiariausių dovanų elementus Amerikos pietvakariuose.

Dreamcatcher yra laikoma filtravimo svajones vietos Amerikos indėnų. blogi sapnai yra paimti iš neto , ir gerą svajones, leidžiama eiti per, nes geros svajones žino kelią per ju----- kad nukrito per centrinę skylę ir tada švelniai pastumkite į protą iš tų, kurie miega. Blogas sapnas nežinau, kokiu būdu, jie yra įstrigę ju, ir tada dingsta auštant.

Dreamcatcher gali padaryti, kad žmonės turi gerą svajonė kabinti patalpoje bet kurioje vietoje.

Su senovės Indijos kultūra, dreamcatcher taip pat turi savo legenda, nors skirtingos gentys turi įvairių legendų, visi jie turi tą patį simbolį - - - - išlaiko gerą svajones ir geriausi linkėjimai.

Kažkada ten buvo jauna mergina susapnavo sapną, svajonę voras mokė ją, kaip užskaitos, ir pasakė, kad net gali priversti žmones sugauti geros svajones, ir stiprinti bendravimą per žmones ir dvasią. Mergina sudaryta dreamcatcher ir pakabinti priešais lovą pagal apokalipsės dream po to, kai ji prabudo. Kitą rytą, ji nustatė, gražūs karoliukai kabo ant ju. Kai ji paliesti tuos, karoliukai, dievas kalbėjo savo: "karoliukai yra galios ir išminties užfiksuotas dreamwatcher, kai jums buvo miega, košmaras buvo sugauta ir dingo kaip saulė, dabar jį galite pasiimti savo žmonių." tada, dreamcatcher priimtas iki šiol .

Geriausi linkėjimai, primityvus , paslaptingas ir šiltas , dreamcatcher appeares kai kurios juvelyrikos parduotuvės šiais laikais tampa papuošalai šiuolaikinių namų ir elegantiškos buities daiktai. Dreamcatchers įvairių stilių, kai yra didelis ir platus, kai kurios yra mažos ir tankus, spalvos taip pat skiriasi. Dreamwatcher pritraukti daug jaunų žmonių, gal jie nežino, jo kilmės, bet kadangi dreamcatcher yra ypatingas ir gražus,jie patinka ir nupirko už jų mėgėjams ar draugų, išreikšti savo mintis ir nuoširdus palaima.

Paslaptinga dovana primityvi gentis...

Kilmės dreamcatcher

Užfiksuoti fantazijos, sapnai , kad košmarai dingsta, kai pirmas saulės spindulių keltis ryte, kad yra legendinis apie dreamcatcher - su kelių egzotiškų stiliaus,jis yra palaiminimas iš senovės indėnų Šiaurės Amerikoje.

Dreamcatcher atsirado 18 amžiaus, Indai, pakabinti jį už šeimos namuose. Jie mano, kad sapnai plūduriavo buvo pilnas fantazijos,ir protėvių išmintį buvo nakties oro, yra gerų ir blogų sapnų, bet dreamcatcher gali filtruoti, tada tik gražios svajonės gali atvykti į mūsų "dreamland".

Tradicinis dreamcatcher buvo įausti į apskritimą, filialų, tada wraped aplink ratą su oda, naudojant jautienos sausgyslės linija apskritimo neto. kartais ,yra keletas spalvingų karoliukų sąlygotosios dėl jautienos sausgyslės linija,plunksnas, pakartas ant pabaigos ratą. yra raundo viduryje skylę neto , tai sakė, kad tik geri sapnai gali eiti per skylę, ir teka žemyn palei plunksnos,bet košmarai bus įstrigę neto, ir pelenų dingo be pėdsakų, kai pirmą saulės kilti kitą rytą.

Simbolis svajonė fiksatorius:

Grynasis galios

Akmuo-dirvožemio,žemės

Plunksnų - nematomas kelių, vedančių į sapną

Shell - Ne, apsaugoti

Karoliukai - svajonė

Stiklo rutuliai - kūrybos, magija, shift

mediena - Augimas

mediena - Augimas

Vienas ratas - geba

Du apskritimai - balansas

Trys apskritimai - fizinį, protinį ir siela

Jei norite pagauti svajonė, bet neturite dreamcatcher, tiesiog, knygą, sakė, kad taip ilgai, kaip jūs kabo dreamcatcher jūsų širdyse, pabusti šiek tiek anksčiau kiekvieną dieną, sapre keletą minučių, gulėti lovoje, ramiai atgal į praėjusios nakties sapnas, svajonė bus natūraliai atsirado. Tiek realiai, arba dreamcatcher širdies, visi jie atlikti ilgesys geriau svajoti,tai savotiškas dvasinio, gražus ir spalvingas dreamcatchers žmonės vis daugiau ir daugiau smulkių norų. Aš tikiuosi, jūs galite suteikti sau arba labiausiai brangūs draugai, su palaima: geras žmogus geras sapnas!

Dream catcher vykdo jums geros svajones!

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai