H. 264 HD HDMI kodera IPTV, Live Stream encoder,Parama vietos ciklas,dirba su wowza, "youtube" gamyklos tiekėjas

H. 264 HD HDMI kodera IPTV, Live Stream encoder,Parama vietos ciklas,dirba su wowza, "youtube" gamyklos tiekėjas

m47

Nauja

Yra sandėlyje

€154.92
Vnt.

Žymos: hdmi encoder, kodavimo hdmi, kodavimo hd, Pigus hdmi encoder, Aukštos Kokybės kodavimo hdmi, Kinija encoder hd Tiekėjų.

Dėl H. 264/H. 265 Encoder yra techninė įranga, naudojama aukštos raiškos video signalas (720P / 1080P ir kt.) kodavimas ir duomenų perdavimo tinklu, naudojant naujausią ir didelio naudingumo HD skaitmeninė vaizdo suspaudimo technologiją, H. 264/H. 265, su charakteristikas, patikimi, aukštos raiškos, žemo garso kokybė ir low latency. Įvestis HDMI/SDI/VGA aukštos raiškos vaizdo signalo atlikti kodavimo procesas, po suspaudimo tvarkymo DSP chip, išvestis standartinis TS tinklo srautą, ir pradėti produktą užpildo spragą šiame sektoriuje, kuris yra tiesioginis pakaitalas tradicinių capture kortelė arba programinės įrangos kodavimo metodas, naudojant užprogramuotuosius, sistema yra labiau stabili, ir vaizdo kokybė yra labiau tobula, kurie gali būti naudojami įvairių poreikių, aukštos raiškos vaizdo ir aukštos rezoliucijos ir high frame rate įsigijimas pagrįstas IP duomenų perdavimo tinklu, jo galingas mastelio daro tai lengviau reaguoti į poreikius įvairiose pramonės šakose ir gali būti naudojamas kaip live video encoder. Pramonės kontroliuojamos, tikslumo dizainas, mažas dydis, lengvas montavimas, galia yra mažesnė nei 5W, kuris yra daugiau energijos ir labiau stabili.

Produkto savybės:

Didelio našumo aparatūros kodavimo parama H. 265 vaizdo kodavimo efektyvumas paramos H. 264 BP/MP/HP parama AAC / G. 711 papildoma Garso Kodavimo formatas kokybė CBR / VBR norma: 16 kbps ~ 12Mbps 1000M tinklo sąsaja naudoja dvipusis mod pagrindinio ir vidurinio srautas gali būti stumiama į skirtingų serveris Palaiko iki 720P, 1080P @ 60HZ HD vaizdo įvestis palaiko vaizdo parametrų nustatymai parama HDCP protokolą ir "Blu-ray" pagalba HTTP, UTP, RTSP, RTMP, RTP, ONVIF protokolo pagrindinio ir šalutinio stream naudoti skirtingą tinklo protokolas perdavimo WEB sąsaja, anglų ir Kinų kalbomis pasirinktinai konfigūravimo sąsaja WEB sąsaja valdymo institucija palaiko nuotolinio valdymo WAN(WEB) Paramos rezoliucija nustatytuosius parametrus palaikyti vieną klavišą, norėdami atkurti gamintojo sąranka Paramos SDK , vidurinio developmen

1 žingsnis: Reset & nustatymai

Įvesties maitinimo įjungti kodavimo ir turėti pin kodą, paspauskite RST dėl kodavimo 10 sekundžių, jis bus paleistas iš naujo ir inicializuoti. Numatytasis Maršrutas IP galiniu langu yra 192.168.0.31 po iniciacijos.

2 žingsnis: Pakeiskite administratoriaus kompiuterio IP (jei WIN 7)

Nustatyti administratoriaus kompiuterio IP, kaip : 192.168.0.* norėdami išvengti IP nesuderinamos su prietaisų skydelio

IP 192.168.0.31. (ženklu "*" numerių intervalas bus 0-254 išskyrus 31 )

3 žingsnis: Prisijunkite galiniu langu IE

Įveskite 192.168.0.31 URL adresas

Numatytasis vartotojo Vardas: admin

Numatytasis slaptažodis: admin

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai