Bismuto Kristalai, Metalo Bismuto / Bismuto luito 16kg Didelio Grynumo 99.995%, Nemokamas Pristatymas!

Bismuto Kristalai, Metalo Bismuto / Bismuto luito 16kg Didelio Grynumo 99.995%, Nemokamas Pristatymas!

m1286

Nauja

Yra sandėlyje

€391.43
Vnt.

Žymos: krištolo kristalas, metalo liejinio, metalo, kristalų, Pigūs krištolo kristalas, Aukštos Kokybės metalo liejinio, Kinija kristalų metalo Tiekėjai.

Kitas variantas jums, tiesiog spustelėkite jį, jei jums reikia daugiau nei 2kg ,pleaes susisiekite su mumis dėl kainų! Kaina gali būti sumažinta, jeigu didelis kiekis!! TIESIOG SUSISIEKITE!

Metalo bismuto, 100g Didelio Grynumo 99.995%, Nemokamas Pristatymas!

Bismuto Kristalai, Metalo Bismuto / Bismuto ingot1000g Didelio Grynumo 99.995%, Nemokamas Pristatymas!

Bismuto Kristalai, Metalo Bismuto / Bismuto luito 16kg Didelio Grynumo 99.995%, Nemokamas Pristatymas!

Bismuto yra balta, kristalinė, trapi metalo su rausvą atspalvį, ji yra labiausiai diamagnetic visų metalų, ir šiluminis laidumas yra mažesnis, nei metaliniais, išskyrus gyvsidabrio. Ji turi didelį elektros varža, ir didžiausias Holo efekto bet kokio metalo (tai yra, labiausiai padidėja elektros varža, kai patenka į magnetinį lauką). Bismuto yra stabilus ir deguonies vandenyje, bet tirpsta koncentruotoje azoto oro. Visi bismuto druskos forma netirpūs junginiai, kai įdėti į vandenį.

Naudojimas:

Bismuto metalo yra naudojamas gaminant žemos lydymosi kariuomenė ir lydieji lydinių, taip pat mažas toksiškumas kulka ir žvejybos platinos. Tam tikrų bismuto junginiai, taip pat yra gaminami ir naudojami kaip vaistai. Pramonės pasinaudoja bismuto junginiai kaip katalizatoriai gamybos akrilnitrilo, pradinė medžiaga sintetinių pluoštų ir gumą.

Fizinės ir cheminės indeksas: Lydymosi temperatūra (°K): 544.5 Virimo temperatūra (°K): 1883 Išvaizda: Kieti, trapūs, plieno-pilkos spalvos metalo su rausvą atspalvį Atomo Spindulys (mm): 170 Atominės Tūris (cc/mol): 21.3 Covalent Spindulys (mm): 146 Atominės Skaičius: 83 Atominė Masė: 208.98037 Elementas Klasifikacija: Kiti Metalo Atrado: Žinoma, kad senovės. Atradimas Data: n/a (Nežinomas) Vardo Kilmė: vokiečių: bisemutum, (balta masė), Dabar parašyti wismut. Tankis (g/cc): 9.8

Paketas apima:

16kg metalo Bismuto

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio, ne ta svorio, kaip aprašymas:

Gerų Atsiliepimų

Mūsų Dirbtuvėse ir produktų

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai